Hakkımızda

Holymovie ; Film ve Müzik Severlerin Uğrak Yeri! Orjinal BLU-RAY ve DVD filmler, CD ve PLAKlar, Oyunlar Dükkanı! Maltepe de faaliyet gösterdi ve kapandı freelance olarak hizmet vermekteyim.60 TB dijital arşivimle hizmetinizdeyim.Listelerimiz hergün güncellenmektedir.

Kısaca Emrah Bahçivan

Emrah Bahcivan,1998’de müzik perakende işine Raksotek (Avcılar) Mağazasında başladı ve günümüze kadar sırasıyla,D&R (Etiler – Beyoğlu – Profilo (Avm) – Nişantaşı – Kanyon (Avm)-Cevahir (Avm) – Marmara Forum (Avm) -Erenköy ,Satrun (Demirören Avm) mağazalarında müzik perakendesi,medya dvd film,satış,satın alma,satış sorumlusu olarak hizmet verdi.

İndirmek Varken Niçin Harddisk Dolumu Yaptırayım?

Evet Haklısınız İndirme İşlemini Kendinizde yapabilirsiniz.Ama bu işin bir Maliyeti var Bu Maliyeti Kabaca açıklayıp sizin için hangi yol uygunsa onu tercih ediniz.

Öncelikle Yüksek Hızda İnternet Bağlantısı ve Sınırsız Olması Şart.Ortalama 8Mbit Sınırsız İnternetin Aylık Fiyatı 110 TL (8 Mbit Altında Hıza Sahip Kişiler İndirme Konusuna Hiç Bulaşmasın tam bir eziyettir)

En Az 3 Tane Premium Üyelik 75 TL

7/24 Açık PC Aylık Elektrik Faturası 35 TL

Filmleri Bulup Listeye Eklemek Eklenen Filmleri İndirmek İnen Filmleri Rardan Çıkarmak Rar’dan Çıkan Filmi Düzenleyip Harici Harddisk e Atmak Hepsi zaman gerektiren işlerdir.

8Mbit İnternet Hızı Ortalama Sn de 850 Kb ile İndirme yapar.1 Blu-ray Film Ortalama 10 GB Olarak Düşünülürse Günde Kaç Film İndirebilirsiniz Onun Hesabını Siz Yapın.Sonra Benim Vermiş Olduğum Fiyatla Mukayese Edin. Eminim ki Kimse Uğraşmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir